Přihlaste se na seminář Dotace pro cirkulární ekonomiku

08. 06. 2020

Michala Pešková představí dotační možnosti pro cirkulární projekty.

Institut Cirkulární Ekonomiky společně s nově vzniklou konzultační společností CIRA Advisory spustil online vzdělávací platformu o cirkulární ekonomice určenou firmám i široké veřejnosti.

Ve webinářích vedených odborníky v mnoha oborech spojených s cirkulární ekonomikou se můžete dozvědět například jak využít cirkulární ekonomiku jako cestu ze současné krize nebo jak uplatnit oběhové hospodářství v gastronomii či energetice.

Pozvánka na webinář

Máme radost, že webinář na téma Dotace pro cirkulární ekonomiku byl svěřen do rukou nám v MIDA Consulting a Cirkulární dotace.cz.

Mgr. Michala Pešková vás tak provede systémem dotačních podpor a pomůže vám se v nich lépe zorientovat. Poradí vám, ve kterých programech, ač nejsou přímo cílené na cirkulární ekonomiku, má váš cirkulární projekt velkou šanci na úspěch.

Na konkrétních příkladech vám ukáže, v jakých oblastech je možné dotaci na cirkulární ekonomiku získat a jak vypadá proces žádosti o dotace.

„Dotace, které motivují firmy k tomu, aby investovaly do dlouhodobé udržitelnosti a šetrnosti výroby k životnímu prostředí, jsou dotace, za které by se firmy neměly stydět, ale naopak se jimi pochlubit!“

Věříme, že i vás tento webinář inspiruje zapojit do cirkulární ekonomiky s využitím dotace. Přihlašte se!

  • Startujeme: 23. 6. 2020, v 17.00 hodin
  • Délka trvání: 60 minut
  • Cena: 290,- Kč

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru