Rychlá podpora vývoje a nasazení nových technologií a řešení pro boj s koronavirem

31. 03. 2020

Situace je obtížná, ale je nutné podpořit potenciál, který firmy a výzkumná pracoviště bezpochyby mají, a zapojit je do boje s koronavirovou nákazou.

Jako možnosti podpory pro rychlý vývoj nových řešení a jejich zavedení do praxe je v současné době možné uvést tyto příležitosti:

  • Technologie-COVID z programu OPPIK: určen je na nákup strojů a zařízení pro diverzifikaci výroby takovým způsobem, aby mohla být navýšena výroba zdravotnické techniky a potřeb.
  • Czech Rise Up – Chytrá řešení proti COVID-19: představuje podporu nových řešení, která mohou pomoci s bojem proti koronaviru a jeho následkům v oblasti medicínských i nemedicínských technologií, a která mohou být rychle nasazena do praxe.
  • Country for the Future, výzva v podprogramu Inovace do praxe: podporuje projekty zaměřené na zavádění inovací v podnicích, včetně pořízení know-how, pořízení potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby či poskytováním služby.
  • Program Technologické agentury ČR GAMA 2: podpora rozšíření projektů výzkumných organizací a doporučení přednostní podpory těm dílčím projektům, které se zabývají výzkumem souvisejícím s koronavirem.
  • Program Technologické agentury ČR DELTA 2: podpora projektů mezinárodní spolupráce, kde TA ČR vyzval partnerské zahraniční agentury, aby zvážily zaměření projektů na výzkum, související s koronavirem.  

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru