Technologie - COVID-19: Výzva vyhlášena!

16. 04. 2020

Dotace na nákup strojů pro výrobu zdravotnických a ochranných prostředků nebo likvidaci infekčního odpadu pro přímý boj s koronavirem. Spuštění příjmu žádostí je od 27. dubna 2020.

Potřebujete si pořídit nová zařízení na výrobu zdravotnických a osobních ochranných prostředků, nebo rozšířit výrobu svých stávajících produktů v této oblasti? Plánujte za tímto účelem přeměnu své výrobní linky? Zvažujete pořízení nového zařízení pro likvidaci infekčního odpadu? 

Pokud jste malým a středním podnikem s provozovnou mimo hlavní město Praha, tak právě pro vás je určena tato výzva. Z dotace je možné financovat nákup strojů např. na výrobu respirátorů, rukavic, dezinfekce, ventilátorů, počítačových tomografů, mobilních izolátorů atd.

V rámci dotace je možné nárokovat výdaje pořízené již od 1. 2. 2020 a o finance ve výši 2,5 mil. Kč se mohou ucházet také začínající podniky.

Pro bližší konzultaci nás neváhejte kontaktovat! S přípravou je zapotřebí začít co nejdříve. 

Aktuální možnosti podpory v souvislosti s koronavirem můžete sledovat zde.

 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru