Uspějte na zahraničních trzích díky účasti na výstavě či veletrhu

07. 01. 2019

Pokud byste rádi expandovali s vašimi výrobky či službami na zahraniční trhy, opět máte příležitost prezentovat vaši společnost na zahraničních veletrzích a výstavách s dotací z programu Marketing.

Podporu ve výši 200 tis. – 4 mil. Kč lze využít například na návrh stánku, pronájem výstavní plochy, dopravu, montáž a instalaci vystavovaných exponátů, marketingové a propagační materiály. Nově lze z dotace uhradit také parkovné, vstupenky (online vouchery), vystavovatelské průkazy či povinné pojištění. Došlo také ke zmírnění podmínky udržet provoz činnosti podpořené danou výstavou či veletrhem z pěti na tři roky po ukončení projektu. V rámci jednoho projektu lze podpořit účast až na 10 výstavách či veletrzích. Příjem žádostí bude zahájen na začátku března, doporučujeme tedy s přípravou projektu neotálet. Rádi vám poskytneme naše služby, neváhejte se na nás obrátit. Více podrobností o tomto dotačním programu naleznete zde.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru