Veselé Vánoce! Máme pro vás dárek!

15. 12. 2019

V naší společnosti MIDA Consulting se nebojíme nových výzev, proto posouváme naše podnikání na ještě vyšší úroveň a přistupujeme k němu smysluplně a udržitelně. Nově tak chceme motivovat firmy k tomu, aby se zapojily do cirkulární ekonomiky. Spouštíme tedy nový web www.cirkularnidotace.cz, na kterém vám budeme postupně ukazovat, jak se může i vaše firma také zapojit do cirkulární ekonomiky, a navíc s pomocí dotace.

Člověče cirkuluj se!

V duchu cirkularity jsme se zamýšlely nad vánočním dárkem pro naše klienty, v našich rukách tak vznikl originální dárek, jakým je vánoční přání s hrou Člověče, cirkuluj se! Hru jsme upravily cirkulárním dotacím na míru, aby nás všechny motivovala k zamyšlení. Přinášíme vám ji na recyklovaném papíře a místo figurek poslouží barevné fazole. Pro hru samotnou lze využít elektronickou kostku, která je k dispozici na www.kostka.g6.cz. Nejenže jsme tak ušetřily nejméně jeden strom, který by padl na výrobu dřevěných figurek, ale až vás hra přestane bavit, fazole můžete uvařit a hru použít jako záložku do knihy. Chceme tak ve všech obdarovaných zasadit semínko zodpovědnosti, ohleduplnosti a inspirovat je k novým nápadům v oblasti cirkulární ekonomiky. Zlepšete i vy svůj byznys i svět!

Zvolte si, zda budete bojovat za firmu, elektrárnu, běžného spotřebitele či přírodu, a snažte se do svého domečku dostat všechny figurky reprezentující 3 oblasti, na které zle získat cirkulární dotaci:

  • Výzkum, vývoj a inovace
  • Výroba, digitalizace a propagace
  • Ekoenergie a ochrana životního prostředí

A v čem vlastně spočívá cirkulární ekonomika? V přeměně odpadů na zdroje a jejich dlouhodobém využití. Více se dočtete v našem článku.

Hru si můžete také stáhnout a vytisknout.

Přejeme vám mnoho pohody a radosti!

 

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru