Získejte podporu na hospodaření s dešťovou a odpadní vodou

08. 02. 2018

Stále je otevřen příjem žádostí do druhého kola dotačního programu zaměřeného na hospodaření s dešťovou a odpadní vodou v českých domácnostech. 

Na druhou výzvu je vyčleněno dvakrát více finančních prostředků než na předchozí. Alokace je 240 000 000 Kč.

Program má za cíl podporovat udržitelné a efektivní hospodaření s vodou v obcích, motivuje vlastníky obytných domů, aby hospodařili s vodou udržitelným a efektivním způsobem. Tím se snižuje množství odebírané pitné vody z povrchových a podzemní zdrojů. Lze žádat o peníze na systémy, které využívají srážkovou vodu pro zalévání zahrady, na splachovaní toalet apod. Zájemci mohou být všichni majitelé domů po celé České republice.

Na nejjednodušší systém, který využívá dešťovou vodu pouze na zalévání zahrady, je možné získat až 55 000 Kč. Na složitější systémy je možné získat až 105 000 Kč. Dotace může pokrýt až 50 % výdajů. Příjem žádostí je otevřen až do vyčerpání celkové alokace.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Nahoru