Zúčastněte se projektů s mezinárodní spoluprací!

27. 08. 2019

Příležitosti k financování mezinárodních projektů jsou stále aktuální, už jste jich využili?

Rádi byste realizovali svůj ambiciózní projekt a nezakleknete se spolupráce s partnery z cizích zemí? Toužíte vyniknout se svým inovativním produktem či službou na evropských i světových trzích? Právě pro vás jsou tu výzvy s mezinárodním přesahem, které mohou realizaci vašich projektů významně finančně podpořit.

Velkou příležitostí jsou tzv. cofundové výzvy, které se zaměřují na projektová konsorcia tvořená partnery z více zemí. Tematicky zasahují do mnoha různých oblastí.

V říjnu dojde k vyhlášení CHIST-ERA,  která se zaměřuje na výzkum v oblasti informačních a komunikačních věd a technologií. Aktuální výzva je cílena na umělou inteligenci založenou na strojovém učení a nové výpočetní přístupy k udržitelnosti životního prostředí. Žádosti budou přijímány do poloviny prosince. 

Dále je aktuální EuroNanoMed3 určený pro nanomedicínu. Předběžný termín vyhlášení je na počátku prosince.  

Příležitostí je spousta, neomezujte se tak pouze na národní podporu! Rádi vám poskytneme bližší informace o podmínkách a harmonogramu programů.

 CHCI KONZULTACI ZDARMA 

 

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru