Finanční nástroje

Energ: Bezúročný úvěr

Jste pražským podnikem a rádi byste snížili energetickou náročnost budovy, v níž podnikáte? Právě pro vás je tu možnost získat bezúročný úvěr. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

Program Úspory energie: Bezúročný úvěr

Chcete snížit energetickou náročnost Vašeho podniku? Chcete obměnit staré technologie na výrobu energie za nové? Uvažujete o modernizaci či rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla? Potom je právě pro Vás určen bezúročný úvěr z programu Úspory energie. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

Program Expanze: Bezúročný úvěr

Jste malým nebo středním podnikem a rádi byste rozvinuli vaše podnikání? Nebo se chystáte podnikání zahájit? Využijte k financování bezúročný úvěr z programu Expanze.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru