ICT a sdílené služby

ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – DIGITÁLNÍ PODNIK

Chcete zintenzivnit používání digitálních technologií při řízení firmy? Plánujete automatizovat Vaše obchodní procesy? Chcete investovat do nejmodernějších ICT technologií a zvýšit tak digitální úroveň firmy? Program ICT a sdílené služby podporuje projekty digitalizace a automatizace ve firmách.

ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – DATOVÁ CENTRA

Budujete či modernizujete datové centrum? Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí. 

ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB

Rozšiřujete či zakládáte nové centrum sdílených služeb? Rozhodli jste se centralizovat své vnitropodnikové funkce? Program ICT a sdílené služby podporuje náklady na provoz a související investici takového centra. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí. 

INVESTIČNÍ POBÍDKY

Využijte možnosti podpořit svou investiční akci pomocí pobídky.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru