Mezinárodní programy

BiodivRestore Call 2020

Podpora spolupráce mezinárodního výzkumu a vývoje.  

EIC Akcelerátor: Green Deal

Chcete podpořit svůj projekt se zaměřením na udržitelnost? Tento program cílí na přelomové inovace a mezinárodní expanzi. Jedná se o specifický nástroj, spadající pod rámcový program pro výzkum a inovace Horizont 2020.

SME INSTRUMENT

Jste malým či středním podnikem a máte ambice vstoupit na evropské či světové trhy? Zaměřujete se na inovativní technologie, produkty nebo služby?

KAPPA

Uvažujete o realizaci výzkumného projektu, který povede k novému nebo podstatně zdokonalenému výrobku či postupu? Rádi byste jej realizovali ve spolupráci s partnerem z Islandu, Lichtenštejnska nebo Norska?

EuroNanoMed3

Zvažujete výzkumný projekt zaměřený na nanomedicínu a nebojíte se spolupracovat s partnery ze zahraničí? Rádi byste získali příspěvek na osobní náklady a další náklady spojené s realizací VaV aktivit?

CHIST-ERA IV CALL

Zabýváte se výzkumem v oblasti informačních a komunikačních věd a technologií a zvažujete spolupráci se zahraničními partnery? Rádi byste realizovali projekt, který nalezne rychlé uplatnění v nových produktech?

M-ERA.NET CALL

Jste společnost, která se zaměřuje na materiálový výzkum a inovace a uvítáte spolupráci se zahraničními partnery? Plánujete realizovat projekt, který má vysoký potenciál pro uplatnění v novém produktu či službě?

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru