Ochrana ŽP, úspory energie

MATERIÁLOVÉ A ENERGETICKÉ VYUŽITÍ ODPADŮ

Patří mezi vaše hlavní cíle podpora způsobů nakládání s odpady, které využívají odpad jako zdroj druhotných surovin, podpora příprav k recyklaci odpadu a nakládání s odpady, které vede ke zvýšení ekonomické hodnoty odpadu, podpora odděleného sběru odpadů, systémů odděleně sbíraných specifických druhů odpadů a tzv. „door-to-door“ systém? Pak je právě vám určen tento program.

ÚSPORY ENERGIE

Chcete snížit energetickou náročnost Vašeho podniku? Chcete obměnit staré technologie na výrobu energie za nové? Plánujete využívat odpadní energie ve výrobních procesech nebo zavést či modernizovat systém měření a regulace? Uvažujete o modernizaci či rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách a v energetických hospodářstvích průmyslových areálech? Potom je právě pro Vás určen program Úspory energie.Cílem programu je podpora snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru pomocí podpory opatření vedoucích ke úspoře konečné spotřeby energie. V další výzvě jsou do podpory nově zahrnuta i komerční turistická a volnočasová zařízení. Kontaktujte nás pro více informací.

ÚSPORY ENERGIE – FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY

Rádi byste snížili energetickou náročnost Vašeho podniku instalací fotovoltaických systémů včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu podniku? Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

ÚSPORY ENERGIE – ENERGETICKY EFEKTIVNÍ BUDOVY

Rádi byste snížili energetickou náročnost Vašeho podniku? Chcete vystavět novou energeticky efektivní budovu, nebo realizovat nástavbu či přístavbu s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám? Potom je právě pro Vás určen program Úspory energie – energeticky efektivní budovy, který vám z dlouhodobého hlediska umožní uspořit významné náklady za energie. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí. 

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

Zamýšlíte vyrábět a distribuovat energii pocházející z obnovitelných zdrojů? Pak můžete požádat o podporu z programu Obnovitelné zdroje energie. Podporovány budou zařízení s největší efektivitou a bez negativního vlivu na elektrizační soustavu.

NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE - ELEKTROMOBILITA

Chcete se zapojit do trendu elektromobility? Plánujete ve svém podnikání využívat elektromobily? Z programu Nízkouhlíkové technologie lze získat dotaci na pořízení elektromobilů i dobíjecích stanic. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí

NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE – DRUHOTNÉ SUROVINY

Plánujete pořizovat inovativní technologie, které umožní znovupoužití výrobního odpadu zařazením zpět do vlastního výrobního procesu nebo výrobu konečného výrobku či polotovaru z druhotné suroviny nebo odpadního materiálu? Kontaktujte nás pro podrobné informace.

NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE – AKUMULACE ENERGIE

Plánujete pořizovat inovativní technologie, které umožní akumulaci energie? Právě vám je tedy určen tento program. Kontaktujte nás pro podrobné informace.

NAKLÁDÁNÍ S ODPADY

Patří mezi vaše hlavní cíle podpora způsobů nakládání s odpady, které využívají odpad jako zdroj druhotných surovin, podpora příprav k recyklaci odpadu a nakládání s odpady, které vede ke zvýšení ekonomické hodnoty odpadu, podpora odděleného sběru odpadů, systémů odděleně sbíraných specifických druhů odpadů a tzv. „door-to-door“ systém? Pak je právě vám určen tento program.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru