Úvod Dotace Výroba

Výroba

INOVACE – INOVAČNÍ PROJEKT

Inovujete pravidelně svou výrobu? Máte výsledky výzkumné a vývojové činnosti, které chcete realizovat ve výrobě? Program Inovace podpoří investici do výrobních technologií, které tuto inovaci umožní realizovat.  Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

TECHNOLOGIE - PRŮMYSL 4.0

Chcete si pořídit inteligentní sklad pro vaši výrobu? Sledovat stav nedokončené výroby pomocí čárových kódů a zefektivnit proces díky automatickým podavačům a manipulátorům? Pořídit si ERP systém nebo CAD/CAM licence, případně moderní lis a příslušenství pro jeho programování a automatizaci? Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

TECHNOLOGIE - pro začínající podniky

Jste začínající malý podnik, který vzniknul v období mezi 1. 1. 2014 a 31. 12. 2017 a plánujete pořídit nové výrobní technologie? Potřebujete pomoci s růstem vaší výrobní kapacity? S podporou z programu Technologie si můžete pořídit například CNC stroj včetně příslušenství a montáže, montážní linku, nebo nutné softwarové vybavení, jako je například CAD/CAM systém, ERP či CRM systém a k tomu související hardware (server, PC, tiskárna, router, atd.).     

MARKETING

Rozhodli jste se prorazit s vašimi produkty na zahraniční trhy? Chcete se účastnit zahraničních výstav a veletrhů? Program Marketing podporuje náklady spojené s účastní na zahraničních veletrzích. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

NEMOVITOSTI

Potřebujete modernizovat zastaralé, prostorově a technicky nevyhovující budovy pro Vaše podnikání? Vlastníte brownfield, který by po rekonstrukci vyhovoval vaší výrobě? Z programu Nemovitosti lze podpořit náklady na takovou rekonstrukci. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí. 

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru