Dotace z fondů EU

V roce 2014 začalo nové sedmileté období, v němž má Česká republika možnost čerpat finanční podporu z fondů EU. Dotace EU se týkají celé škály programů. Naše služby pokrývají veškeré oblasti od životního prostředí, přes vzdělávání, až po vědu a výzkum a obměnu technologií. V rámci dotačního poradenství jsme tak schopni zajistit prostředky firmám, korporacím i státní správě.

Pro získání dotace EU vám nabízíme:

  • Konzultaci k projektu a definování záměru zdarma.
  • Zajištění vhodného dotačního titulu ve formě auditu dotačních příležitostí.

Vyhledáme a přehledně zpracujeme veškeré programy finanční podpory, které by vaše společnost mohla použít při financování podnikatelských aktivit. Základem úspěchu je předpoklad, že dotační možnosti vycházejí z reálných potřeb žadatele. Poznat tyto potřeby je proto pro nás zcela klíčové. Zorientovat se v množství plánovaných či vyhlášených výzev je velmi složité. Profesionální dotační poradenství šetří váš čas a zvyšuje šanci na úspěch. Neváhejte využít úvodních konzultací zdarma a kontaktujte nás.


CHCI KONZULTACI ZDARMA

Pro realizaci dotace EU zajišťujeme:

  • Vypracování projektové žádosti včetně všech povinných příloh a dle kritérií stanovených programem.
  • Zajištění udržitelnosti projektu.

Se získanou dotací přichází řada povinností, které musí příjemce splnit. Proto v rámci dotačního poradenství klienty provázíme po celou dobu životního cyklu projektu a zajišťujeme, aby nedošlo k porušení podmínek a následnému vrácení dotace či případným sankcím. Komunikujeme s poskytovateli dotace a dalšími dotčenými úřady, hlídáme termíny a řešíme veškeré projektové změny, které při realizaci projektu s dotací EU nastávají. Zajištění připravenosti při kontrolách je samozřejmostí.

Naše služby pro zajištění dotace EU pokrývají:

  • Žádost o platbu dotace
  • Pravidelné monitorovací zprávy
  • Administraci změn projektu
  • Povinnou publicitu
  • Pomoc s výklady jednotlivých programů a dotačních titulů

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru