Dotace a granty

Jsme rádi, že české firmy mají možnost čerpat finanční podporu, a to i z EU. Dotační podpora se týká celé škály programů - je možné podporit projekty vědy a výzkumu, ale také investic a obměny technologií. Pokrývají také oblast životního prostředí i vzdělávání.

Nyní dobíhá aktuální programové období, které stále nabízí mnoho zajímavých výzev. Za dveřmi však čeká již nové programové období, které bude opět podporovat ambiciózní projekty. Využijte tak finanční podpory i pro vaše nápady!

Pro získání dotace vám nabízíme:

  • Úvodní konzultaci k projektu a výběr vhodné dotační příležitosti.

Vyhledáme a přehledně zpracujeme veškeré programy dotační podpory, které by pro vaši společnost mohly být vhodné. Ušetříme váš čas a významně zvýšíme šanci na úspěch vašeho projektu!

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Pro realizaci dotace zajišťujeme:

  • Vypracování projektové žádosti včetně všech povinných příloh a dle kritérií stanovených programem.
  • Zajištění udržitelnosti projektu.

Se získanou dotací přichází řada povinností, které musí příjemce splnit. Proto v rámci dotačního poradenství klienty provázíme po celou dobu životního cyklu projektu a zajišťujeme, aby nedošlo k porušení podmínek a následnému vrácení dotace či případným sankcím. Komunikujeme s poskytovateli dotace a dalšími dotčenými úřady, hlídáme termíny a řešíme veškeré projektové změny, které při realizaci projektu s dotací EU nastávají. Zajištění připravenosti při kontrolách je samozřejmostí.

Naše služby pro zajištění dotace EU pokrývají:

  • Žádost o platbu dotace
  • Pravidelné monitorovací zprávy
  • Administraci změn projektu
  • Povinnou publicitu
  • Pomoc s výklady jednotlivých programů a dotačních titulů

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru