Inspirujte se úspěšným projektem v programu Trend

07. 07. 2021

Úspěšnost projektů v programu TREND je velmi nízká, ale nám se uspět podařilo a pomohli jsme společnosti EATON získat dotaci!

eaton dotace prilezitost vyzkum a vyvoj mida consulting

Společnost EATON se už přes 100 let zabývá pomocí zákazníkům v oblasti řízení energie prostřednictvím elektrických, leteckých, hydraulických a automobilových produktů a služeb.

Jejich projekt v účinné spolupráci s ČVUT, který je součástí výzvy programu Trend, klade důraz na ochranu elektrického vedení. Zjistili totiž, že na trhu chybí ochrana elektrických rozvodů pro residenční mikrosítě. Vynalezené řešení předchází riziku neuhasitelných požárů u obnovitelných zdrojů energií. Vyvinutý prototyp navíc podporuje nahrazování fosilních paliv uhlíkově neutrálními zdroji a umí ušetřit až 15 % energie.

Získanou dotací pokryjí mzdy vývojových pracovníků, odpisy výzkumných zařízení, materiál na stavbu prototypů a režie. Výzkumní pracovníci společnosti se tak mohou nadále podílet na hledání nových řešení pro vyšší bezpečnost.

Jak jsme již avizovali, další výzva programu Trend je plánovaná na září. Tentokrát se zaměří na „technologické lídry“. Více o programu se dočtete zde.

Možná i vašemu projektu se podaří s naší pomocí uspět. Zapište se na nezávaznou konzultaci zdarma a zjistěte to.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru