Novinky

Ať vám neutečou novinky z dotačního světa

Chcete se stát součástí dotačního světa a mít přehled o všech novinkách, které pro Vás připravuje náš tým MIDA? Přihlašte se k našemu měsíčnímu newsletteru, ať vám nic neunikne!


Přihlášením souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Přinášíme novinky k připravovaným výzvám OP TAK!

03. 08. 2022

Dotační výzvy z nového programu OP TAK na rok 2022 již znají své konkrétní parametry! Všechny zmíněné výzvy budou vyhlášeny během druhé poloviny srpna 2022.

Získejte dotaci na cirkulární řešení ve vašem podniku

20. 07. 2022

Právě vyhlášená výzva přinese dotace na investice do inovativních technologií na získávání, zpracování a využívání druhotných surovin, ale i na další aktivity, které umožní firmám zapojit se do cirkulární ekonomiky.

Prodloužen termín Technologické inkubace pro startupy

20. 07. 2022

Podávání žádostí do programu na podporu startupů byl prodloužen do 17. 8.

Technologická inkubace pro startupy

01. 07. 2022

Program neskýtá pouze finanční podporu startupů, které se zaměřují na mobilitu, kreativní průmysl, ekologii či cirkulární ekonomiku nebo umělou inteligenci, ale i možnost kvalitního mentoringu.

Dotace na zlepšení životního prostředí

30. 06. 2022

Máte v plánu realizovat výzkumný či vývojový projekt v oblasti životního prostředí? Je váš projekt zaměřen na nejpokročilejší environmentální technologie a postupy či eko inovace?

OP TAK schválen Evropskou komisí

30. 06. 2022

Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), nástupce programu Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, se dočkal schválení Evropskou komisí.V praxi to znamená, že již nic nebrání vyhlášení jednotlivých výzev, jejichž přehled jsme pro vás připravili v článku Co přinesla Zahajovací konference OP TAK.

Jedinečná šance zavést inovace také v pražských firmách

15. 06. 2022

Další výzva v programu THE COUNTRY FOR THE FUTURE, která podpoří zejména projekty zvyšující míru digitalizace, automatizace, či umělé inteligence je vyhlášena.

Dvě výzvy na digitalizaci podniků! Digitální a Virtuální podnik

09. 06. 2022

Byly vyhlášeny hned dvě výzvy podporující digitalizaci firem, zefektivnění výroby a chodu služeb, skladové hospodářství, práci na dálku či logistiku.

Co přinesla Zahajovací konference OP TAK?

06. 06. 2022

Neustále pro Vás sledujeme novinky z dotačního světa a jsme tak velmi rády, že jsme se mohly zúčastnit zahajovací konference k připravovanému Operačnímu programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), ze které Vám přinášíme důležité aktuality.

SIGMA: Nová možnost podpory pro projekty se společenským přesahem i pro začínající výzkumníky

06. 06. 2022

Další program s cílem podpořit aplikovaný výzkum a inovace byl schválen. První veřejné soutěže programu SIGMA očekáváme už na konci tohoto roku.

Théta je vyhlášena - podpora energetického výzkumu je tu!

01. 06. 2022

Máte v plánu výzkumný a vývojový projekt v energetickém sektoru? Nyní můžete získat dotaci díky programu Théta - další veřejná soutěž byla vyhlášena.

Podpora mezinárodního výzkumu - program DELTA 2 vyhlášen

18. 05. 2022

Opět je tu podpora pro mezinárodní spolupráci v aplikovaném výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích.

Využíváte vodu v průmyslu? Nyní můžete žádat o dotaci na její úsporu.

05. 05. 2022

Chtěli byste ve vaší firmě efektivněji nakládat s vodou? Máte např. vysokou spotřebu vody ve výrobě a chcete ji snížit, nebo nahradit technologii výroby „bezvodnou“ alternativou? Produkujete velké množství odpadní vody a rádi byste ji recyklovali? Řešením je dotace z programu Úspora vody v průmyslu.

TREND je otevřen a opět podpoří automatizaci, robotizaci a digitální technologie.

27. 04. 2022

Jsou tu hned 2 otevřené veřejné soutěže v programu TREND. Podpora je zaměřena na výzkum a vývoj, který přinese inovativní řešení, produkty či služby s vysokým potenciálem uplatnění na trhu.

Získejte podporu na realizaci projektů v dopravním sektoru

06. 04. 2022

Chtěli byste realizovat projekt v oblasti dopravy? Je tady další veřejná soutěž programu Doprava 2020+

Operační program Technologie a Aplikace pro konkurenceschopnost je za dveřmi!

27. 03. 2022

První výzvy zaměřené na výzkum, vývoj, inovace nebo např. digitální technologie nás čekají již v dubnu.

Inspirujte se úspěšným projektem v programu Trend

26. 03. 2022

Úspěšnost projektů v programu TREND je sice velmi nízká, ale nám se uspět podařilo a pomohli jsme společnosti EATON získat dotaci!

Nové datum vyhlášení TRENDU je tady

25. 03. 2022

Vyhlášení oblíbeného dotačního programu podporujícího automatizaci, robotizaci a digitální technologie je plánováno na 27. dubna. Není tedy čas na zahálení.

Harmonogram dotací 2022

24. 03. 2022

Neradi necháváte věci na poslední chvíli a chcete si v klidu vše naplánovat? Podívejte se na aktualizovaný harmonogram dotačních příležitostí v roce 2022 a hned budete mít jasněji.

Další výzva podporující mezinárodní projekty materiálového výzkumu a inovací

17. 03. 2022

Nová mezinárodní výzva M-ERA.NET 3 Call 2022 zaměřená na materiálový výzkum a inovace je otevřena pro vaše projekty!

GAMA 2: projekty aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací

16. 03. 2022

Využijte podporu programu GAMA 2 na uvedení inovovaných výrobků, postupů, procesů nebo služeb do praxe a ke komercializaci získaných výsledků výzkumu, vývoje a inovací. Je tady vyhlášení 4. veřejné soutěže.

Dotace na fotovoltaiku jsou spuštěny!

08. 03. 2022

Rádi byste si na svou podnikatelskou budovu nainstalovali fotovoltaické panely? Ať už jste malý nebo velký podnik, z Prahy nebo z jiného koutu republiky, můžete se do výzvy zapojit!

Dotace na fotovoltaiku budou vyhlášeny už zítra!

07. 03. 2022

Dlouho očekávaná výzva na podporu fotovoltaických elektráren bude vyhlášena již 8. 3. 2022!

Ke 13. narozeninám přeje i Michala Pešková

23. 02. 2022

Přesně před 13 lety vznikla agentura MIDA Consulting. Nikdy bych nevěřila, že se mi podaří firmu dostat až tam, kde se nachází teď.

Jsme vaším dotačním partnerem už 13 let!

22. 02. 2022

Troufám si říct, že jsme kvalitním dotačním partnerem pro firmy, jejichž projekty jsou zaměřeny především na výzkum a vývoj, inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj a environmentální ohleduplnost. Chceme firmy také motivovat, aby se zapojily do cirkulární ekonomiky a zaměřily se na ekoinovace, proto provozujeme webový portál www.cirkularnidotace.cz.

Dotační příležitosti v prvním čtvrtletí 2022

01. 02. 2022

Chtěli bychom vám trochu podrobněji představit dotační příležitosti, které nás čekají již v 1. čtvrtletí tohoto roku.

Více času na přípravu projektu do TRENDU!

18. 01. 2022

Vyhlášení Trendu bylo odloženo, ale nezoufejte a využijte získaný čas ke kvalitní přípravě.

Přehled dotačních příležitostí v roce 2022

17. 01. 2022

Rok 2022 bude nabitý novými dotačními programy a ač některé termíny výzev nejsou stále stanoveny, připravily jsme pro vás alespoň přehled všech příležitostí, které v následujícím roce očekáváme. S námi vám žádná příležitost neunikne!

Nová cirkulární textilní výzva v programu LIFE

17. 01. 2022

Na konci loňského roku byla vyhlášena nová výzva v rámci unijního programu LIFE. Tento program podporuje projekty v oblasti ochrany přírody a krajiny, životního prostředí a klimatu v celé EU.

Oblasti podpory z Národního plánu obnovy

16. 01. 2022

První výzvy se připravují a další budou následovat, a to i pro Prahu! Netrpělivě očekáváme jejich vyhlášení - je tedy třeba se včas připravit. O které oblasti se jedná?

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru