OP TAK schválen Evropskou komisí

30. 06. 2022

Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), nástupce programu Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, se dočkal schválení Evropskou komisí.V praxi to znamená, že již nic nebrání vyhlášení jednotlivých výzev, jejichž přehled jsme pro vás připravili v článku Co přinesla Zahajovací konference OP TAK.

Na podporu podniků z oblasti výzkumu, vývoje, inovací a digitalizace, rozvoje podnikání a dovedností, digitální infrastruktury, chytré energetiky, cirkulární ekonomiky nebo čisté mobility je pro žadatele připraveno 81,5 miliardy korun.

Žádosti budou moci podnikatelé z celé ČR, s výjimkou Prahy, předkládat až do roku 2027. Vyhlášení prvních výzev je však očekáváno již v průběhu léta.

Proto nás neváhejte sledovat, přihlásit se k odběru novinek nebo si s námi sjednat konzultaci, kde probereme podrobnosti vašeho záměru a vybereme vhodný dotační program.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru