Mida Consulting – investiční pobídky, dotace EU

CeDo
+

Zlepšete svůj byznys i svět!

Jak na to? Podívejte se na náš web www.cirkularnidotace.cz,  kde se dozvíte jak zapojit vaši firmu do cirkulární ekonomiky s využitím dotace!

reference Value WaterJet POTENCIÁL
Harmonogram dotací 2020
Reference Semsotec Panther INOVACE
Poslední vlna VaV
AMSP
< >

Aktuality

07. 10. 2020

Co můžeš udělat správně dnes, neodkládej na zítřek

aneb jak je důležité míti Filipa MIDU Firmy často dělají při žádosti o dotaci mnoho chyb. V íme, jaké to jsou, a umíme jim předcházet.

30. 09. 2020

Technologie – Průmysl 4.0: Modernizujte svou...

Chcete efektivněji řídit výrobu, méně plýtvat materiály, energiemi i lidskými zdroji a díky tomu ušetřit? Digitalizace a automatizace je jedním z hlavních tahounů dnešního růstu firem a přechod...

25. 09. 2020

European Green Deal

Poslední a největší jednokolová výzva programu H2020 zaměřená na  European Green Deal  s celkovým rozpočtem 983 mil. Eur byla právě spuštěna!

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Mgr. Michala Pešková

MICHALA PEŠKOVÁ

MAJITELKA SPOLEČNOSTI

Dnes jsme flexibilní firmou s velmi proklientským a osobním přístupem, která staví na projektovém managementu a zajišťuje komplexní služby v investičním poradenství. Jako jedna z mála společností zůstáváme se zákazníkem po celou dobu realizace projektu.

Společnost MIDA Consulting úspěšně pomáhá svým klientům čerpat investiční pobídky a dotace EU. Schválené projekty pochází z veřejného sektoru, ze sektoru zpracovatelského průmyslu a strategických služeb, z oblasti VaV. Našimi klienty jsou velké nadnárodní korporace i malé a střední podniky a orgány státní správy. Pokrýváme veškeré obory jako je IT, letectví, jaderná energetika, strojírenství, polygrafie a další. Dlouhodobě monitorujeme možnosti pro získání investiční pobídky i dotace EU a stávající klienty o nich informujeme. Naší devizou je proklientský přístup a vysoká úroveň služeb.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru